https://pgen.pl/assets/cache/4aaf1954b1962bd4557a8d1728190277_750_319_optim.jpg
Muzyka disco i dance opanowała PGE Narodowy!

Prawie 37 tysięcy widzów zgromadzonych w sobotę na PGE Narodowym bawiło się w rytmie największych przebojów muzyki disco i dance. Przed publicznością i widzami telewizji Polsat wystąpili m.in. zespół Ich Troje, Boney M., MiG, Weekend oraz Akcent.

Na Roztańczonym PGE Narodowym królowały hity, przy których bawi się już trzecie pokolenie - "Rasputin", "Rivers of Babylon", "Big in Japan", "Forever Young". W repertuarze nie zabrakło też "Mambo No.5", "Jesteś szalona" i przeboju "Przez Twe Oczy Zielone", przy którym piłkarze Reprezentacji Polski świętowali awans do mistrzostw Europy 2016 w szatni PGE Narodowego. To była jedyna okazja, przy której publiczność zgromadzona na arenie śpiewała tę piosenkę razem z Robertem Lewandowski, Kamilem Grosickim i Adamem Nawałką, ponieważ nagranie z występu naszej kadry w szatni pojawiło się na telebimach.

Tego wieczoru na PGE Narodowym wręczano też medale. Prezes spółki PL.2012+ Jakub Opara wręczył medal Radkowi Liszewskiemu z zespołu Weekend za utwór "Ona Tańczy dla mnie", który z wynikiem prawie sto milionów odsłon stał się hitem polskiego Internetu. Medal otrzymał również Zenon Martyniuk za ogromną popularność utworu "Przez Twe oczy zielone".

Roztańczony PGE Narodowy był widowiskiem na najwyższym poziomie z największymi gwiazdami muzyki tanecznej, profesjonalną infrastrukturą techniczną i relacją na żywo realizowaną przez jedną z największych stacji telewizyjnych w naszym kraju - TV Polsat. 

Galeria

Co o tym sądzisz?